77 456 4744 biuro@loyal.com.pl

[mp_row]

[mp_span col=”12″]

2015 rok zdominowało wydanie bestsellerowego albumu Moi Dziadkowie.

 

We współpracy z czeskimi autorami wydaliśmy dwie wspaniałe książki do zapisywania wspomnień: Opowiedz mi Babciu i Opowiedz mi Dziadku. Nasza firma odpowiadała za: polską redakcję, oprawę graficzną, korektę, dystrybucję, sprzedaż, promocję, częściowo także PR. Opinie o produkcie oraz więcej zdjęć można znaleźć na stronie Seria Moi Dziadkowie. A nasze wyjątkowe albumy dla babć i dziadków do kupienia bezpośrednio TUTAJ.

Aktualnie naszymi klientami są m.in. : T&S GROUP, SBA, APN, LANGSTEINER, JUPITER, Szpital Wojewódzki w Opolu, Powiatowe Urzędy Pracy, E&A, Uniwersytet Opolski.

Projektujemy nazwy produktów, logotypy, tworzymy księgi znaku, ulotki, biuletyny, foldery, raporty. Przygotowujemy reklamy i inserty do gazet. Współpracujemy z prasą, radiem i telewizją na terenie całej Polski. Nasze reklamy zamieszczaliśmy na łamach “Parismatch”, “Süddeutschen Zeitung” ale i w “Lidovych Novinach”.

Nasza agencja reklamowa konferencje prasowe i pomagaliśmy kreować wizerunki polityków. Obsługujemy i przygotowywaliśmy stoiska targowe, dobieramy i wykonujemy gadżety i odzież reklamową. To tylko część wyzwań, które przez te lata nauczyły nas wiele. Jesteśmy w stanie to wszystko dla Państwa zrealizować, z naszego doświadczenia i nie popadając w rutynę.

Chcecie wiedzieć więcej? Dzwońcie, piszcie, odwiedźcie nas! Zapraszamy!

 

 

[/mp_span]

[/mp_row]